Postcode 4341BG betreft de straat Burgemeester Lantsheerweg in Middelburg, Arnemuiden. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4341BG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4341BG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning is Burgemeester Lantsheerweg 16 te Arnemuiden. Het pand heeft een oppervlakte van 104m² en een perceeloppervlakte van 1199m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 409.000.
Het adres van deze woning uit 1933 is Burgemeester Lantsheerweg 14 te Arnemuiden. Het pand heeft een oppervlakte van 111m² en een perceeloppervlakte van 204m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 215.000.
Het adres van deze woning uit 1925 is Burgemeester Lantsheerweg 2 te Arnemuiden. Het pand heeft een oppervlakte van 190m² en een perceeloppervlakte van 667m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
De onderneming Mediabureau Zeeland is gevestigd op Burg. Lantsheerweg 3 te Arnemuiden en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
De onderneming be-Impressed Beauty is gevestigd op Burg. Lantsheerweg 18 te Arnemuiden en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
De stichting Stichting Schelde Events was gevestigd op Burgemeester Lantsheerweg 16 te Arnemuiden en was actief in de branche Dienstverlening voor uitvoerende kunst.
Het adres van deze woning uit 1933 is Burgemeester Lantsheerweg 12A te Arnemuiden. Het pand heeft een oppervlakte van 98m² en een perceeloppervlakte van 175m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 165.000.
De onderneming De Ridder Bouw en Montage is gevestigd op Burg. Lantsheerweg 1 te ARNEMUIDEN en is actief in de branche Bouwtimmeren.
De onderneming Global Glass Products is gevestigd op Burgemeester Lantsheerweg 2 te Arnemuiden en is actief in de branche Groothandel in glas, porselein en aardewerk en in reinigingsmiddelen.
De onderneming Margje Visser Goudsmid is gevestigd op Burgemeester Lantsheerweg 7 te Arnemuiden en is actief in de branche Bewerken van edelstenen en vervaardiging van sieraden e.d. (geen imitatie).
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Arnemuiden
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG