Postcode 4384ES betreft de straat Ruys de Beerenbrouckstraat in Vlissingen, Paauwenburg Noordoost. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4384ES gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4384ES 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Verstraate Maatwerken is gevestigd op Ruys de Beerenbrouckstr 125 te Vlissingen en is actief in de branche Bouwtimmeren.
Aanvraag omgevingsvergunning plaatsen badkamerraam Ruys de Beerenbrouckstraat 169
Het adres van deze woning uit 1996 is Ruys de Beerenbrouckstraat 163 te Vlissingen. Het pand heeft een oppervlakte van 132m² en een perceeloppervlakte van 326m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 430.000.
Het adres van deze woning uit 1996 is Ruys de Beerenbrouckstraat 147 te Vlissingen. Het pand heeft een oppervlakte van 115m² en een perceeloppervlakte van 330m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 498.000.
Het adres van deze woning uit 1969 is Ruys de Beerenbrouckstraat 129 te Vlissingen. Het pand heeft een oppervlakte van 120m² en een perceeloppervlakte van 141m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 169.000.
De onderneming Sisa Design is gevestigd op Ruys de Beerenbrouckstraat 129 te Vlissingen en is actief in de branche Groothandel en handelsbemiddeling in auto-onderdelen en -accessoires.
De onderneming SML Trading is gevestigd op Ruys de Beerenbrouckstraat 167 te Vlissingen en is actief in de branche Handelsbemiddeling in meubels, huishoudelijke artikelen en ijzerwaren.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Paauwenburg Noordoost
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG