Postcode 4456AR betreft de straat Scheldestraat in Borsele, Lewedorp (Kern). Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4456AR gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4456AR 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Raas Daktechniek is gevestigd op Scheldestraat 7 te Lewedorp en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Het adres van deze woning uit 1968 is Scheldestraat 45 te Lewedorp. Het pand heeft een oppervlakte van 115m² en een perceeloppervlakte van 306m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 259.000.
Aanvraag Omgevingsvergunning, Scheldestraat 51 in Lewedorp
Op 1 februari 2018 om 23:05 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Scheldestraat 7 te Lewedorp....
Op 1 februari 2018 om 22:58 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Scheldestraat te Lewedorp....
Op 1 februari 2018 om 22:55 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Scheldestraat te Lewedorp....
De onderneming Adriaan Geuze Ambachtelijke Houtbewerking is gevestigd op Scheldestraat 51 te Lewedorp en is actief in de branche Vervaardiging van overige meubels.
De onderneming Loonbedrijf De Buck is gevestigd op Scheldestraat 43 te Lewedorp en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lewedorp (Kern)
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG