Postcode 4464BE betreft de straat Langemeet in Goes, Goes-Noordoost. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4464BE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4464BE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Tango Charlie Aviation is gevestigd op Langemeet 28 te Goes en is actief in de branche Dienstverlening voor de luchtvaart.
De onderneming Jachtverhuur Danny is gevestigd op Langemeet 52 te Goes en is actief in de branche Verhuur van sport- en recreatieartikelen.
De besloten vennootschap Tango Charlie Aviation B.V. was gevestigd op Langemeet 28 te Goes.
De besloten vennootschap NTRE B.V. is gevestigd op Langemeet 24 te Goes en is actief in de branche Financiële holdings.
Het adres van deze woning uit 1989 is Langemeet 46 te Goes. Het pand heeft een oppervlakte van 130m² en een perceeloppervlakte van 254m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 289.000.
De onderneming van Solm Projectmanagement Bouw & Infra is gevestigd op Langemeet 52 te GOES en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
De onderneming Klussenbedrijf Biemans is gevestigd op Langemeet 30 te Goes en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Goes-Noordoost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG