Postcode 4531GD betreft de straat Noordstraat in Terneuzen, Binnenstad-Java. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4531GD gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4531GD 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Immo Franali Holding B.V. is gevestigd op Noordstraat 69 te Terneuzen en is actief in de branche Financiële holdings.
Intrekking aanvraag omgevingsvergunning op verzoek – Noordstraat 89 in Terneuzen
Dit bedrijfspand op het adres Noordstraat 79 te Terneuzen heeft Beleggingsobject als hoofdfunctie. Het betreft hier bestaande bouw uit 1903 met energielabel A+. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 150 m².
Buiten behandeling gestelde aanvraag omgevingsvergunning – Noordstraat 69 in Terneuzen
De onderneming Barbershop0115 was gevestigd op Noordstraat 83 te Terneuzen en was actief in de branche Haarverzorging.
Buiten behandeling gestelde aanvraag omgevingsvergunning – Noordstraat 77a in Terneuzen
Dit bedrijfspand op het adres Noordstraat 89- 91 te Terneuzen is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1901 met energielabel G. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 315.000 euro. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 212 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Ingekomen aanvraag omgevingsvergunning - Noordstraat 77a in Terneuzen
Besluit omgevingsvergunning - Noordstraat 81 in Terneuzen
Ingekomen aanvraag omgevingsvergunning - Noordstraat 81 in Terneuzen
Ingekomen aanvraag omgevingsvergunning - Noordstraat 89 in Terneuzen
sloopmelding - Noordstraat 77 a in Terneuzen
Besluit omgevingsvergunning - Noordstraat 77 en Smidswal 8 in Terneuzen
Melding Activiteitenbesluit Noordstraat 77 in Terneuzen
Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning - Noordstraat 77a in Terneuzen
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Binnenstad-Java
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG