Postcode 4532MD betreft de straat Churchilllaan in Terneuzen, Noordpolder. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4532MD gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4532MD 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1987 is Churchilllaan 464 te Terneuzen. Het pand heeft een oppervlakte van 79m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 300.000.
Het adres van deze woning uit 1987 is Churchilllaan 462 te Terneuzen. Het pand heeft een oppervlakte van 97m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 329.000.
Het adres van deze woning uit 1987 is Churchilllaan 450 te TERNEUZEN. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 280.000.
Het adres van deze woning is Churchilllaan 4532 te Terneuzen. Het pand heeft 0 kamers kamers. De geschatte waarde van deze woning is € 15.500.
Het adres van deze woning uit 1986 is Churchilllaan 432 te Terneuzen. Het pand heeft een oppervlakte van 105m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 249.000.
De vennootschap onder firma V.O.F. "Licentia" is gevestigd op Churchilllaan 478 te Terneuzen en is actief in de branche Binnenvaart (vracht-, tank- en sleepvaart).
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Noordpolder
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG