Postcode 4536AB betreft de straat Beethovenhof in Terneuzen, Zuiderpark. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4536AB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4536AB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Buiten behandeling gestelde aanvraag omgevingsvergunning –Beethovenhof 78 in Terneuzen
Buiten behandeling gestelde aanvraag omgevingsvergunning – Beethovenhof 78 in Terneuzen
De onderneming SD Magic is gevestigd op Beethovenhof 100 te Terneuzen en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Ingekomen aanvraag omgevingsvergunning - Beethovenhof 44 in Terneuzen
Het adres van deze woning uit 1966 is Beethovenhof 78 te Terneuzen. Het pand heeft een oppervlakte van 120m² en een perceeloppervlakte van 162m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 190.000.
Het adres van deze woning uit 1966 is Beethovenhof 58 te TERNEUZEN. Het pand heeft een oppervlakte van 158m² en een perceeloppervlakte van 268m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
De onderneming MagiClean Diana is gevestigd op Beethovenhof 60 te Terneuzen en is actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
Het adres van deze woning uit 1960 is Beethovenhof 60 te Terneuzen. Het pand heeft een oppervlakte van 120m² en een perceeloppervlakte van 151m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 147.500.
De vennootschap onder firma Arnold's Diving is gevestigd op Beethovenhof 74 te TERNEUZEN en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
Op 21 november 2015 om 16:34 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Beethovenhof 51 te Terneuzen....
De onderneming Gastouderhuis Nijntje Pluis is gevestigd op Beethovenhof 58 te Terneuzen en is actief in de branche Kinderopvang en peuterspeelzaalwerk.
De onderneming Suiker & Zo is gevestigd op Beethovenhof 82 te Terneuzen en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Mobiel Inkt Refill Chop is gevestigd op Beethovenhof 44 te Terneuzen en is actief in de branche Markthandel in non-food artikelen (geen textiel, kleding en schoenen).
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zuiderpark
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG