Postcode 4537BC betreft de straat Verlengde van Steenbergenlaan in Terneuzen, Lievenspolder. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4537BC gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4537BC 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming DFA Consultancy is gevestigd op Verlengde van Steenbergenlaan 14 te Terneuzen en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
Het adres van deze woning uit 1926 is Verlengde van Steenbergenlaan 8 te Terneuzen. Het pand heeft een oppervlakte van 140m² en een perceeloppervlakte van 119m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 198.000.
Dit bedrijfspand op het adres Verlengde van Steenbergenlaan 16 - 18 te Terneuzen is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1950. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 295.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder mechanische ventilatie, inbouwarmaturen, kamerindeling, pantry, systeemplafond, toilet en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 207 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
De onderneming MKW Verhuur is gevestigd op Verl van Steenbergenlaan 8 te Terneuzen en is actief in de branche Laad-, los- en overslagactiviteiten voor zeevaart.
sloopmelding - Verl van Steenbergenlaan 10 in Terneuzen
De onderneming Bagelsandsweets is gevestigd op Verlengde van Steenbergenlaan 26 te Terneuzen en is actief in de branche Restaurants.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lievenspolder
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG