Postcode 4551HW betreft de straat Coehoornstraat in Terneuzen, Kern Sas van Gent. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4551HW gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4551HW 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Vladislav Ink is gevestigd op Coehoornstraat 4 te Sas van Gent en is actief in de branche Overige dienstverlening n.e.g..
De stichting Stichting Stadsraad Sas van Gent is gevestigd op Coehoornstraat 1 te SAS VAN GENT en is actief in de branche Lokaal welzijnswerk.
Het adres van deze woning uit 1965 is Coehoornstraat 10 te Sas van Gent. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en een perceeloppervlakte van 176m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 175.000.
Het adres van deze woning uit 1965 is Coehoornstraat 16 te Sas van Gent. Het pand heeft een oppervlakte van 89m² en een perceeloppervlakte van 173m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 140.000.
Het adres van deze woning uit 1964 is Coehoornstraat 5 te Sas van Gent. Het pand heeft een oppervlakte van 94m² en een perceeloppervlakte van 167m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 209.000.
sloopmelding - Coehoornstraat 11G1 tm 11G9 in Sas van Gent
sloopmelding - Coehoornstraat 11 in Sas van Gent
Op 24 juli 2022 om 06:18 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Coehoornstraat te Sas van Gent....
Op 21 maart 2022 om 07:51 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Coehoornstraat te Sas van Gent....
Het adres van deze woning uit 1964 is Coehoornstraat 17 te Sas van Gent. Het pand heeft een oppervlakte van 114m² en een perceeloppervlakte van 328m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
Gemeente Terneuzen - Aanleggen gehandicaptenparkeerplaats - Coehoornstraat 3, Sas van Gent
sloopmelding - Coehoornstraat 11 G2 t/m 11 G9 in Sas van Gent
De onderneming Farid is gevestigd op Coehoornstraat 4 te SAS VAN GENT en is actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
Het adres van deze woning uit 1964 is Coehoornstraat 3 te Sas Van Gent. Het pand heeft een oppervlakte van 97m² en een perceeloppervlakte van 169m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 84.500.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kern Sas van Gent
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG