Postcode 4576EP betreft de straat Tragel in Terneuzen, Kern Koewacht. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4576EP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4576EP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning is Tragel 23 te Koewacht. Het pand heeft een oppervlakte van 171m² en een perceeloppervlakte van 1194m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
De onderneming Financieel Fit - Crisha de Visser Bemiddeling en Advies is gevestigd op Tragel 33 te KOEWACHT en is actief in de branche Overige administratiekantoren.
Besluit omgevingsvergunning - Tragel 33 in Koewacht
Ingekomen aanvraag omgevingsvergunning - Tragel 33 in Koewacht
Besluit omgevingsvergunning - Tragel 21 in Koewacht
Ingekomen aanvraag omgevingsvergunning - Tragel 21 in Koewacht
Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning - Tragel 33 in Koewacht
sloopmelding - Tragel 21 in Koewacht
Het adres van deze woning uit 1910 is Tragel 1 te Koewacht. Het pand heeft een oppervlakte van 91m² en een perceeloppervlakte van 307m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 169.000.
Vergunningsvrije aanvraag omgevingsvergunning – Tragel 33 in Koewacht
voornemens om een omgevingsvergunning te verlenen voor het aanleggen van een ontsluiting op de Tr...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kern Koewacht
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG