Postcode 4585AG betreft de straat Norbertijnenstraat in Hulst, Kern Hengstdijk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4585AG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4585AG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1967 is Norbertijnenstraat 16 te Hengstdijk. Het pand heeft een oppervlakte van 94m² en een perceeloppervlakte van 130m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 239.000.
De onderneming Catering i Torty M.K. is gevestigd op Norbertijnenstraat 2d te Hengstdijk en is actief in de branche Eventcatering.
De vennootschap onder firma Banach is gevestigd op Norbertijnenstraat 2b te Hengstdijk en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De stichting Stichting The Patrick Cosslett Foundation for Woman's Freedom is gevestigd op Norbertijnenstraat 2c te Hengstdijk en is actief in de branche Maatschappelijk werk.
De onderneming Banach customs is gevestigd op Norbertijnenstraat 2b te Hengstdijk en is actief in de branche Auto-onderdelenservicebedrijven.
De onderneming Banach-elektro is gevestigd op Norbertijnenstraat 2b te Hengstdijk en is actief in de branche Elektrotechnische bouwinstallatie.
De onderneming Banach is gevestigd op Norbertijnenstraat 2b te Hengstdijk en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Ruuds Afbouw Project is gevestigd op Norbertijnenstraat 40 te Hengstdijk en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Op 2 november 2017 om 11:31 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Norbertijnenstraat 2 te Hengstdijk....
Op 8 februari 2017 om 10:04 is de politie met grote spoed uitgereden naar Norbertijnenstraat 40 te Hengstdijk....
Op 8 februari 2017 om 10:05 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Norbertijnenstraat 40 te Hengstdijk....
De onderneming DDC Elektro is gevestigd op Norbertijnenstraat 38 te HENGSTDIJK en is actief in de branche Elektrotechnische bouwinstallatie.
Op 22 december 2014 om 16:15 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Norbertijnenstraat 2 te Hengstdijk....
In verband met de werkzaamheden is de Norbertijnenstraat ter hoogte van de huisnummers 34 t/m 40 ...
Het plaatsen van een serre op de locatie Norbertijnenstraat 16 te Hengstdijk.(aanvraag ontvangen ...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kern Hengstdijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG