Postcode 4585PB betreft de straat Margaretsedijk in Hulst, Buitengebied Vogelwaarde. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4585PB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4585PB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vennootschap onder firma VOF Kips is gevestigd op Margaretsedijk 8a te HENGSTDIJK en is actief in de branche Teelt van granen, peulvruchten en oliehoudende zaden.
Het adres van deze woning uit 1900 is Margaretsedijk 32 te Hengstdijk. Het pand heeft een oppervlakte van 70m² en een perceeloppervlakte van 1m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
De onderneming VE Techniek is gevestigd op Margaretsedijk 16 te HENGSTDIJK en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
Het adres van deze woning uit 1986 is Margaretsedijk 38 te HENGSTDIJK. Het pand heeft een oppervlakte van 130m² en een perceeloppervlakte van 920m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
Het aanbouwen van een serre, vergroten en energiezuiniger maken van een woning de locatie Margare...
De onderneming Vamivo international solutions is gevestigd op Margaretsedijk 32 te HENGSTDIJK en is actief in de branche Elektrotechnische bouwinstallatie.
Op 2 april 2017 om 17:08 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Ravensweg 12142 te Hengstdijk....
Op 16 april 2016 om 09:59 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Ravensweg 13460 te Hengstdijk....
De onderneming www.little-us.nl is gevestigd op Margaretsedijk 40 te HENGSTDIJK en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming L. Kips-Verrassel is gevestigd op Margaretsedijk 8 te Hengstdijk en is actief in de branche Teelt van groenten en wortel- en knolgewassen.
De onderneming A.C.E. E-commerce is gevestigd op Margaretsedijk 16 te Hengstdijk en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
De onderneming P.J. Vereecken is gevestigd op Margaretsedijk 4 te Hengstdijk en is actief in de branche Teelt van granen, peulvruchten en oliehoudende zaden.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Buitengebied Vogelwaarde
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG