Postcode 4661HJ betreft de straat Klaverblokken in Bergen op Zoom, Nieuwe Molen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4661HJ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4661HJ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Respectvol Scheiden is gevestigd op Klaverblokken 16a te Halsteren en is actief in de branche Overig maatschappelijk advies, gemeenschapshuizen en samenwerkingsorganen op het gebied van welzijn.
De onderneming MDH Commerce is gevestigd op Klaverblokken 11 te Halsteren en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Kelly van Poppel - SPH was gevestigd op Klaverblokken 2 te Halsteren en was actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
Het adres van deze woning uit 1960 is Klaverblokken 8 te Halsteren. Het pand heeft een oppervlakte van 138m² en een perceeloppervlakte van 280m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 409.000.
Het adres van deze woning uit 1963 is Klaverblokken 23 te Halsteren. Het pand heeft een oppervlakte van 125m² en een perceeloppervlakte van 1050m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 489.000.
Het adres van deze woning uit 1912 is Klaverblokken 11 te Halsteren. Het pand heeft een oppervlakte van 124m² en een perceeloppervlakte van 3030m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 519.000.
De meteorologische lente begint op 1 maart en op Landgoed De Hertgang in Halsteren is het bewijs ...
Landgoed De Hertgang in Halsteren: ook in de winter bloeiend en boeiend! Wie denkt dat er in deze...
Op Landgoed De Hertgang worden rondleidingen georganiseerd onder leiding van een gids. Wandel mee...
Voor de vijfde keer vindt de Nazomerfair plaats op Landgoed De Hertgang in Halsteren. Zo’n ...
Het voorjaar is bij uitstek het jaargetijde om eens kritisch door de tuin te lopen. Komen de vast...
Op 24 september 2018 om 07:36 is de ambulancedienst uitgereden naar Klaverblokken te Halsteren....
Op 10 september 2018 om 16:29 is er besteld ambulance vervoer uitgereden naar Klaverblokken te Halsteren....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Nieuwe Molen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG