Postcode 4706PM betreft de straat Wijnkorenstraat in Roosendaal, Majoppeveld-Zuid. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4706PM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4706PM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming H&H Facility Services is gevestigd op Wijnkorenstraat 3 te Roosendaal en is actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
Dit bedrijfspand op het adres Wijnkorenstraat 3 te Roosendaal is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1972 met energielabel G. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 785.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet, pantry, mechanische ventilatie, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 2.170 m² (in units vanaf 700 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Wijnkorenstraat 7 te Roosendaal is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1974. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 795.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, mechanische ventilatie, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 547 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Op 7 maart 2025 om 17:52 is de politie met grote spoed uitgereden naar Wijnkorenstraat te Roosendaal vanwege letsel....
Op 7 maart 2025 om 17:52 is de politie uitgereden naar Wijnkorenstraat te Roosendaal....
Dit bedrijfspand op het adres Wijnkorenstraat 5 te Roosendaal is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1973. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 598.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 440 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Op 6 juni 2024 om 11:56 zijn brandweer en politie met grote spoed uitgereden naar Wijnkorenstraat te Roosendaal omdat er een gaslucht is waargenomen....
Dit bedrijfspand op het adres Wijnkorenstraat 13 te Roosendaal is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1974. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 890 m².
De besloten vennootschap KNP Projects B.V. is gevestigd op Wijnkorenstraat 3 te Roosendaal en is actief in de branche Interieurbouw.
#roosendaal #wijnkorenstraat: het #persalarm over het steekincident klopt niet. ...
Op 17 januari 2021 om 18:05 is de politie uitgereden naar Wijnkorenstraat te Roosendaal....
Op 17 januari 2021 om 18:01 is de politie met grote spoed uitgereden naar Wijnkorenstraat te Roosendaal....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Majoppeveld-Zuid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG