Postcode 4707HL betreft de straat Van der Nootlaan in Roosendaal, Kroeven-Noordoost. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4707HL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4707HL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1966 is Van der Nootlaan 4 te Roosendaal. Het pand heeft een oppervlakte van 91m² en een perceeloppervlakte van 142m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 270.000.
Het adres van deze woning uit 1965 is Van der Nootlaan 2 te Roosendaal. Het pand heeft een oppervlakte van 91m² en een perceeloppervlakte van 277m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 290.500.
De onderneming YA safety en service is gevestigd op Van der Nootlaan 12 te Roosendaal en is actief in de branche Particuliere beveiliging.
Het adres van deze woning uit 1965 is Van der Nootlaan 40 te Roosendaal. Het pand heeft een oppervlakte van 81m² en een perceeloppervlakte van 316m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 249.500.
De onderneming AM Care is gevestigd op Van der Nootlaan 12 te Roosendaal en is actief in de branche Thuiszorg.
De onderneming SAAZ zorg was gevestigd op Van der Nootlaan 26 te Roosendaal en was actief in de branche Kinderopvang en peuterspeelzaalwerk.
De onderneming Fsales is gevestigd op Van der Nootlaan 36 te Roosendaal en is actief in de branche Callcenters.
De onderneming Polymode is gevestigd op Van der Nootlaan 26 te Roosendaal en is actief in de branche Elektrotechnische bouwinstallatie.
Op 3 maart 2018 om 18:47 is de ambulancedienst uitgereden naar Van der Nootlaan 40 te Roosendaal....
Op 12 september 2016 om 17:59 is de ambulancedienst uitgereden naar Van der Nootlaan 12 te Roosendaal....
Op 26 mei 2016 om 21:40 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Van der Nootlaan 40 te Roosendaal....
Op 27 januari 2016 om 16:51 is er besteld ambulance vervoer uitgereden naar Van der Nootlaan 16 te Roosendaal....
Op 5 oktober 2015 om 10:08 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Van der Nootlaan 2 te Roosendaal....
Op 29 december 2013 om 09:16 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Van der Nootlaan 2 te Roosendaal....
De onderneming Klus- en Schoonmaakbedrijf Baartmans is gevestigd op Van der Nootlaan 16 te Roosendaal en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kroeven-Noordoost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG