Postcode 4709BM betreft de straat Heijbeeksestraat in Roosendaal, Nispen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4709BM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4709BM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Liwardi Holding AV B.V. is gevestigd op Heijbeeksestraat 2 te Nispen en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De besloten vennootschap Liwardi Holding B.V. is gevestigd op Heijbeeksestraat 2 te Nispen en is actief in de branche Beleggingsinstellingen in vaste activa.
De vereniging R.K. Oudervereniging Nispen is gevestigd op Heijbeeksestraat 2 te Nispen en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
Het adres van deze woning uit 2003 is Heijbeeksestraat 1g te Nispen. Het pand heeft een oppervlakte van 217m² en een perceeloppervlakte van 464m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 650.000.
De besloten vennootschap Liwardi Pots B.V. is gevestigd op Heijbeeksestraat 2 te Nispen en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
De besloten vennootschap Liwardi B.V. is gevestigd op Heijbeeksestraat 2 te Nispen en is actief in de branche Groothandel in zaden, pootgoed en peulvruchten.
De besloten vennootschap Liwardi O.G. B.V. is gevestigd op Heijbeeksestraat 2 te Nispen en is actief in de branche Financiële holdings.
2019av0574 Verleende vergunning voor een Evenementenvergunning
2019av0596 Verleende vergunning voor een artikel 35 drank en horeca
Op 15 september 2019 om 12:25 is de ambulancedienst uitgereden naar Heijbeeksestraat te Nispen....
Op 15 september 2019 om 12:19 is de ambulancedienst uitgereden naar Heijbeeksestraat te Nispen....
In de nacht van maandag op dinsdag 14 mei 2019 om 01:44 is de ambulancedienst uitgereden naar Heijbeeksestraat te Nispen....
2018av0321 Verleende vergunning voor een artikel 35 drank en horeca
2018av0281 Verleende vergunning voor een Evenementenvergunning
Op 6 mei 2018 om 15:28 is de ambulancedienst uitgereden naar Heijbeeksestraat 2 te Nispen....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Nispen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG