Postcode 4725SK betreft de straat Mariabaan in Roosendaal, Verspreide huizen Wouwse Plantage. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4725SK gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4725SK 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Osteocare is gevestigd op Mariabaan 5 te Wouwse Plantage en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
De besloten vennootschap Babette B.V. is gevestigd op Mariabaan 6b te Wouwse Plantage en is actief in de branche Bedrijfsopleiding en -training.
Het adres van deze woning uit 1900 is Mariabaan 4 te Wouwse Plantage. Het pand heeft een oppervlakte van 203m² en een perceeloppervlakte van 1605m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 795.000.
De onderneming CHP Advocatuur is gevestigd op Mariabaan 5 te Wouwse Plantage en is actief in de branche Advocatenkantoren.
Dit bedrijfspand op het adres Mariabaan 2 te Wouwse Plantage is geschikt als Agrarisch bedrijf. Het betreft hier bestaande bouw . .
Het adres van deze woning uit 1950 is Mariabaan 2 te Wouwse Plantage. Het pand heeft een oppervlakte van 222m² en een perceeloppervlakte van 77852m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers.
De onderneming Wonder Woman HR was gevestigd op Mariabaan 6b te Wouwse Plantage en was actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
Op 13 september 2022 om 19:51 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Mariabaan te Wouwse Plantage....
De onderneming van Ginneken Architecten is gevestigd op Mariabaan 1 te Wouwse Plantage en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
2021WB0395 Ingediende aanvraag voor een Omgevingsvergunning
2021av0087 Verleende vergunning voor een Stookontheffing
2021av0087 Ingediende aanvraag voor een Stookontheffing
2020av0099 Verleende vergunning voor een Stookontheffing
2020av0099 Ingediende aanvraag voor een Stookontheffing
In de nacht van zondag op maandag 9 december 2019 om 02:07 is de ambulancedienst uitgereden naar Mariabaan te Wouwse Plantage....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Wouwse Plantage
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG