Postcode 4761XA betreft de straat Repel in Moerdijk, Lindonk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4761XA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4761XA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning is Repel 6 te Zevenbergen. Het pand heeft een oppervlakte van 105m² en een perceeloppervlakte van 155m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
De onderneming Voski Consult is gevestigd op Repel 12 te Zevenbergen en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
De onderneming laluun is gevestigd op Repel 38 te Zevenbergen en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Het adres van deze woning uit 1984 is Repel 34 te Zevenbergen. Het pand heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 250.000.
In de nacht van vrijdag op zaterdag 15 april 2017 om 00:59 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Repel 18 te Zevenbergen....
Op 24 september 2014 om 15:29 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Repel 13 te Zevenbergen....
De onderneming MediaZaken is gevestigd op Repel 4 te Zevenbergen en is actief in de branche Overige zakelijke dienstverlening n.e.g..
De onderneming CoMePa is gevestigd op Repel 22 te Zevenbergen en is actief in de branche Groothandel en handelsbemiddeling in auto-onderdelen en -accessoires.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lindonk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG