Postcode 4834SH betreft de straat Hubertuslaan in Breda, Overakker. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4834SH gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4834SH 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Swaer B.V. is gevestigd op Hubertuslaan 3 te Breda en is actief in de branche Groothandel in bouwmaterialen algemeen assortiment.
De besloten vennootschap Koningshout B.V. is gevestigd op Hubertuslaan 3 te Breda en is actief in de branche Verhuur van onroerend goed (niet van woonruimte).
De besloten vennootschap Timmdek is gevestigd op Hubertuslaan 3 te Breda en is actief in de branche Groothandel gespecialiseerd in overige bouwmaterialen.
De stichting Stichting 1913 is gevestigd op Hubertuslaan 5 te Breda en is actief in de branche Overkoepelende organen en samenwerkings- en adviesorganen (niet op het gebied van gezondheids- en we.
Het adres van deze woning is Hubertuslaan 22 te Breda. Het pand heeft een oppervlakte van 235m² en een perceeloppervlakte van 1011m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 7 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.250.000.
De besloten vennootschap Bloemers Consulting B.V. is gevestigd op Hubertuslaan 21 te Breda en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
De besloten vennootschap Bert Mol Holding B.V. is gevestigd op Hubertuslaan 9 te Breda en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap New Freedom B.V. was gevestigd op Hubertuslaan 18 te Breda en was actief in de branche Financiële holdings.
een wijziging op een eerder verleende vergunning (het plaatsen van dakkapellen voor- en achterkan...
het plaatsen van een schutting
het plaatsen van een fietsenhok in de voortuin
het realiseren van 2 dakkapellen (voor- en achtergevel)
het plaatsen van een geluidscherm/erfafscheiding
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Overakker
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG