Postcode 4837BS betreft de straat Dr. Batenburglaan in Breda, Ruitersbos. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4837BS gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4837BS 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1932 is Dr. Batenburglaan 178A te Breda. Het pand heeft een oppervlakte van 222m² en een perceeloppervlakte van 2m² en heeft 9 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.095.000.
Het adres van deze woning uit 1932 is Dr. Batenburglaan 174 te Breda. Het pand heeft een oppervlakte van 202m² en een perceeloppervlakte van 530m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 995.000.
De stichting Stichting Vier Twee is gevestigd op Dr. Batenburglaan 172 te Breda en is actief in de branche Administratiekantoren voor aandelen en obligaties.
Het adres van deze woning uit 1932 is Dr. Batenburglaan 180A te Breda. Het pand heeft een oppervlakte van 218m² en een perceeloppervlakte van 214m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.190.000.
Het adres van deze woning uit 1928 is Dr. Batenburglaan 154 te Breda. Het pand heeft een oppervlakte van 89m² en een perceeloppervlakte van 267m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
De besloten vennootschap Japex B.V. is gevestigd op Dr. Batenburglaan 172 te Breda en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Vaststelling bestemmingsplan ‘Breda Zuid West, Doctor Batenburglaan 178-182’
De vereniging Bewonersvereniging Kazernekwartier Breda is gevestigd op Dr. Batenburglaan 178 te Breda en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
het realiseren van een aanbouw
Op 27 augustus 2019 om 14:31 is de ambulancedienst uitgereden naar Dr. Batenburglaan te Breda....
het realiseren van 5 woningen
een wijziging op een eerder verleende vergunning (vergroten van de woning)
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ruitersbos
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG