Postcode 4847AX betreft de straat Bollaard in Breda, Teteringen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4847AX gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4847AX 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Kindercoach praktijk Veerkracht is gevestigd op Bollaard 7 te Teteringen en is actief in de branche Ambulante jeugdzorg.
Het adres van deze woning uit 1966 is Bollaard 33 te Teteringen. Het pand heeft een oppervlakte van 138m² en een perceeloppervlakte van 260m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.
Het adres van deze woning uit 1966 is Bollaard 1 te Teteringen. Het pand heeft een oppervlakte van 143m² en een perceeloppervlakte van 248m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 435.000.
De onderneming Lennart`s Selling Store is gevestigd op Bollaard 29 te Teteringen en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Het adres van deze woning uit 1967 is Bollaard 5 te Teteringen. Het pand heeft een oppervlakte van 123m² en een perceeloppervlakte van 163m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.
De onderneming Van Wonderen Tegelwerken is gevestigd op Bollaard 39 te Teteringen en is actief in de branche Afwerking van vloeren en wanden.
De onderneming Kristelzorgt is gevestigd op Bollaard 29 te Teteringen en is actief in de branche Thuiszorg.
De onderneming Elferink Productions was gevestigd op Bollaard 9 te Teteringen en was actief in de branche Dienstverlening voor uitvoerende kunst.
Op 9 mei 2019 om 08:58 is de ambulancedienst uitgereden naar Bollaard te Teteringen....
Op 1 juni 2018 om 18:15 is de ambulancedienst uitgereden naar Bollaard te Teteringen....
Op 9 april 2018 om 13:44 is de ambulancedienst uitgereden naar Bollaard 1 te Teteringen....
Op 21 maart 2018 om 05:40 is de ambulancedienst uitgereden naar Bollaard 41 te Teteringen....
Op 21 maart 2018 om 05:30 is de ambulancedienst uitgereden naar Bollaard 41 te Teteringen....
WABO-Aanvraag het realiseren van een overkapping/berging
Aanvraag omgevingsvergunning, realiseren van een overkapping/berging, Bollaard 9, Teteringen
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Teteringen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG