Postcode 4847EN betreft de straat Langelaar in Breda, Teteringen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4847EN gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4847EN 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming van Exsel Services is gevestigd op Langelaar 64 te Teteringen en is actief in de branche Overige elektrische installatie.
Het adres van deze woning uit 1971 is Langelaar 36 te Teteringen. Het pand heeft een oppervlakte van 130m² en een perceeloppervlakte van 249m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 625.000.
De besloten vennootschap Kleine John B.V. is gevestigd op Langelaar 62 te Teteringen en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming Joep Deijkers is gevestigd op Langelaar 66 te Teteringen en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Kleine John is gevestigd op Langelaar 62 te Teteringen en is actief in de branche Productie van films (geen televisiefilms).
Het adres van deze woning uit 1972 is Langelaar 66 te Teteringen. Het pand heeft een oppervlakte van 149m² en een perceeloppervlakte van 337m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 510.000.
Het adres van deze woning uit 1970 is Langelaar 64 te Teteringen. Het pand heeft een oppervlakte van 126m² en een perceeloppervlakte van 333m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 525.000.
Het adres van deze woning uit 1973 is Langelaar 70 te Teteringen. Het pand heeft een oppervlakte van 184m² en een perceeloppervlakte van 356m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
De onderneming Moniek Poppelaars is gevestigd op Langelaar 70 te Teteringen en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
De onderneming Elise IVA Consultancy is gevestigd op Langelaar 56 te Teteringen en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De onderneming Feeka is gevestigd op Langelaar 46 te Teteringen en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
het bouwen van een woning
Op 31 juli 2017 om 10:17 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Langelaar 40 te Teteringen....
het kappen van 2 bomen
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Teteringen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG