Postcode 4871JP betreft de straat Krabakker in Etten-Leur, De Keen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4871JP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4871JP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Holding Muse B.V. is gevestigd op Krabakker 10 te Etten-Leur en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming Irena van Binsbergen HR consultancy is gevestigd op Krabakker 10 te Etten-Leur en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De vennootschap onder firma DuoBiz V.O.F. is gevestigd op Krabakker 3 te Etten-Leur en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap MJ Diagnostics B.V. is gevestigd op Krabakker 3 te Etten-Leur en is actief in de branche Bedrijfsopleiding en -training.
De onderneming MJ Diagnostics is gevestigd op Krabakker 3 te Etten-Leur en is actief in de branche Praktijken van medisch specialisten en medische dagbehandelcentra (geen tandheelkunde of psychiatrie.
De onderneming Digitalnomaddo is gevestigd op Krabakker 8 te Etten-Leur en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
De onderneming J Verwoerd Bouw Design is gevestigd op Krabakker 1 te Etten-Leur en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De commanditaire vennootschap CV Muse is gevestigd op Krabakker 10 te Etten-Leur en is actief in de branche Financiële holdings.
De stichting Stichting Muse is gevestigd op Krabakker 10 te Etten-Leur en is actief in de branche Beleggingsinstellingen met beperkte toetreding.
De vennootschap onder firma D.E. Quality Products is gevestigd op Krabakker 9 te Etten-Leur en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Follau is gevestigd op Krabakker 3 te Etten-Leur en is actief in de branche Reclamebureaus.
Het adres van deze woning uit 2001 is Krabakker 4 te Etten-Leur. Het pand heeft een oppervlakte van 231m² en een perceeloppervlakte van 410m² en heeft 9 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
Op 1 januari 2017 om 14:30 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Krabakker 1 te Etten-Leur....
Op 1 augustus 2016 om 12:57 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Krabakker 2 te Etten-Leur....
Ingediende aanvraag voor een omgevingsvergunning Krabakker 1
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Keen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG