Postcode 4873DP betreft de straat Hordenloop in Etten-Leur, Hoge Neerstraat. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4873DP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4873DP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vereniging VvE Tymbos Hordenloop 2 t/m 14 even is gevestigd op Hordenloop 14 te Etten-Leur en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De vereniging VvE Appartementencomplex "Palmares" is gevestigd op Hordenloop 50 te Etten-Leur en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De onderneming MiKo Mechanic is gevestigd op Hordenloop 28 te Etten-Leur en is actief in de branche Overige bouwinstallatie.
Het adres van deze woning uit 1996 is Hordenloop 10 te Etten-Leur. Het pand heeft een oppervlakte van 56m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 245.000.
Het adres van deze woning uit 1996 is Hordenloop 50 te Etten-Leur. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 335.000.
Het adres van deze woning uit 1996 is Hordenloop 3 te Etten-Leur. Het pand heeft een oppervlakte van 127m² en een perceeloppervlakte van 338m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
De onderneming Building You is gevestigd op Hordenloop 22 te Etten-Leur en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
Op 10 november 2019 om 21:15 is de ambulancedienst uitgereden naar Hordenloop te Etten-Leur....
Het adres van deze woning uit 1996 is Hordenloop 4 te Etten-Leur. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 235.000.
Op 25 april 2019 om 06:11 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Hordenloop te Etten-Leur....
Op 2 november 2018 om 12:40 is er besteld ambulance vervoer uitgereden naar Hordenloop te Etten-Leur....
Het adres van deze woning uit 1996 is Hordenloop 52 te Etten-Leur. Het pand heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 235.000.
Het adres van deze woning uit 1996 is Hordenloop 48 te Etten-Leur. Het pand heeft een oppervlakte van 83m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 240.000.
Op 1 juli 2018 om 19:21 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Hordenloop te Etten-Leur....
Op 27 juni 2018 om 13:02 is er besteld ambulance vervoer uitgereden naar Hordenloop te Etten-Leur....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hoge Neerstraat
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG