Postcode 4901ZM betreft de straat Van Kinschotstraat in Oosterhout, Leijsenakkers. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4901ZM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4901ZM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1962 is Van Kinschotstraat 8 te Oosterhout (NB). Het pand heeft een oppervlakte van 102m² en een perceeloppervlakte van 200m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 349.000.
De onderneming Babybroekjes by Label Me is gevestigd op Van Kinschotstraat 18 te Oosterhout en is actief in de branche Winkels in baby- en kinderkleding.
De onderneming Montage & Projectservice van der Hert is gevestigd op Van Kinschotstraat 10 te Oosterhout en is actief in de branche Bouwtimmeren.
De vereniging Gymnastiekvereniging EOC is gevestigd op Van Kinschotstraat 2 te Oosterhout en is actief in de branche Individuele zaalsport.
Het adres van deze woning uit 1963 is Van Kinschotstraat 18 te Oosterhout (NB). Het pand heeft een oppervlakte van 110m² en een perceeloppervlakte van 223m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 349.000.
De onderneming ROOMS Musthaves is gevestigd op Van Kinschotstraat 6 te Oosterhout en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Het adres van deze woning uit 1962 is Van Kinschotstraat 10 te Oosterhout (NB). Het pand heeft een oppervlakte van 96m² en een perceeloppervlakte van 203m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 359.000.
De onderneming Royaaler entertainment is gevestigd op Van Kinschotstraat 20 te Oosterhout en is actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
De onderneming Robin 4Care is gevestigd op Van Kinschotstraat 20 te Oosterhout en is actief in de branche Ambulante jeugdzorg.
Het adres van deze woning uit 1962 is Van Kinschotstraat 16 te Oosterhout (NB). Het pand heeft een oppervlakte van 90m² en een perceeloppervlakte van 221m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 285.000.
Het adres van deze woning uit 1962 is Van Kinschotstraat 6 te Oosterhout (NB). Het pand heeft een oppervlakte van 87m² en een perceeloppervlakte van 138m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 299.000.
De vennootschap onder firma DAPPER Wear is gevestigd op Van Kinschotstraat 2 te Oosterhout en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Masta-techniek is gevestigd op Van Kinschotstraat 22 te Oosterhout en is actief in de branche Reparatie en onderhoud van machines voor een specifieke bedrijfstak.
De onderneming Gewoon Zuster is gevestigd op Van Kinschotstraat 20 te Oosterhout en is actief in de branche Thuiszorg.
Op 20 juli 2017 om 09:14 is de ambulancedienst uitgereden naar Van Kinschotstraat 16 te Oosterhout....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Leijsenakkers
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG