Postcode 4921VA betreft de straat Merelhof in Drimmelen, Made. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4921VA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4921VA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1974 is Merelhof 4 te Made. Het pand heeft een oppervlakte van 141m² en een perceeloppervlakte van 168m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 449.000.
De besloten vennootschap Broek & Concepts B.V. is gevestigd op Merelhof 19 te Made en is actief in de branche Beleggingsinstellingen met beperkte toetreding.
De vereniging Kath. E.H.B.O. Vereniging "St. Bernardus" is gevestigd op Merelhof 10 te Made en is actief in de branche Samenwerkingsorganen op het gebied van gezondheidszorg en overige gezondheidszorgondersteunende dien.
De onderneming meulemans keukenmontage/timmerwerken is gevestigd op Merelhof 14 te Made en is actief in de branche Interieurbouw.
De besloten vennootschap Meulemans Holding B.V. is gevestigd op Merelhof 14 te Made en is actief in de branche Financiële holdings.
Het adres van deze woning is Merelhof 8 te Made. Het pand heeft een oppervlakte van 138m² en een perceeloppervlakte van 215m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 369.000.
Week 3 - 2024: gemeente Drimmelen, bekendmaking voornemen tot verkoop en verhuur van grond
Op 11 januari 2024 om 23:18 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Merelhof te Made....
De vennootschap onder firma TEC Entertainment en Events is gevestigd op Merelhof 21 te Made en is actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
De onderneming adviesburo Bert van der Linden is gevestigd op Merelhof 4 te Made en is actief in de branche Belastingconsulenten.
De besloten vennootschap Du Sable Holding B.V. is gevestigd op Merelhof 22 te Made en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming Spitters Trap & Keukenrenovatie is gevestigd op Merelhof 17 te Made en is actief in de branche Interieurbouw.
Op 3 maart 2019 om 16:47 is de ambulancedienst uitgereden naar Merelhof te Made....
Op 3 maart 2019 om 16:40 is de ambulancedienst uitgereden naar Merelhof te Made....
Op 13 augustus 2017 om 06:48 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Merelhof 4 te Made....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Made
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG