Postcode 5026RJ betreft de straat Jan Frederik Vlekkeweg in Tilburg, Bedrijventerrein Het Laar. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5026RJ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5026RJ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vereniging Vereniging van Eigenaars Besterdring 5 tot en met 5 g te Tilburg is gevestigd op Jan Frederik Vlekkeweg 12 te Tilburg en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De vereniging Vereniging van Eigenaars Vincentiusstraat 66 tot en met 102 (even nummers) te Tilburg is gevestigd op Jan Frederik Vlekkeweg 12 te Tilburg en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
Dit bedrijfspand op het adres Jan Frederik Vlekkeweg 10- 15 te Tilburg is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1999. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder inbouwarmaturen, te openen ramen, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 80 m² (in units vanaf 1 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
Op 30 september 2025 is het faillissement uitgesproken van Ag Textiles B.V.. Het insolventienummer is F.02/25/284. Ag Textiles B.V. is gevestigd in Tilburg.
De besloten vennootschap Arec VvE Beheer B.V. is gevestigd op Jan Frederik Vlekkeweg 10-08 te Tilburg en is actief in de branche Overige bemiddeling in en beheer van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis.
De besloten vennootschap Arec Groep B.V. is gevestigd op Jan Frederik Vlekkeweg 10-08 te Tilburg en is actief in de branche Activiteiten van financiële holdings.
Op 3 december 2024 is het faillissement uitgesproken van Schildersbedrijf Swaans B.V.. Het insolventienummer is F.02/24/433. Schildersbedrijf Swaans B.V. is gevestigd in Tilburg. Schildersbedrijf Swaans B.V. is actief in de branche Bouwnijverheid.
Dit bedrijfspand op het adres Jan Frederik Vlekkeweg 4 te Tilburg is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1997. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater, toilet, pantry, airconditioning, mechanische ventilatie, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 772 m² (in units vanaf 485 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
De besloten vennootschap C.F.M. Trading B.V. is gevestigd op Jan Frederik Vlekkeweg 12 te Tilburg en is actief in de branche Handelsbemiddeling gespecialiseerd in overige goederen.
De besloten vennootschap Nova Next Vision B.V. is gevestigd op Jan Frederik Vlekkeweg 10-16 te Tilburg en is actief in de branche Ondersteuning en begeleiding van gehandicapten.
De besloten vennootschap Maas Vastgoedonderhoud B.V. is gevestigd op Jan Frederik Vlekkeweg 18 te Tilburg en is actief in de branche Schilderen en glaszetten.
De besloten vennootschap Exploitatie Maatschappij Maas B.V. is gevestigd op Jan Frederik Vlekkeweg 18 te Tilburg en is actief in de branche Beleggingsinstellingen met beperkte toetreding.
Op donderdag 10 april om 20:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Jan Frederik Vlekkeweg in Tilburg in het kader van vervuiling algemeen. De melding wacht op een eerste beoordeling....
De onderneming SoVo Beheer B.V. is gevestigd op Jan Frederik Vlekkeweg 18 te Tilburg en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bedrijventerrein Het Laar
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG