Postcode 5061NA betreft de straat Dieze in Oisterwijk, Omg. Pannenschuur-Centrum. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5061NA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5061NA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1986 is Dieze 16 te Oisterwijk. Het pand heeft een oppervlakte van 109m² en een perceeloppervlakte van 286m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.
De onderneming JoDro Works is gevestigd op Dieze 28 te Oisterwijk en is actief in de branche Overige zakelijke dienstverlening n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1986 is Dieze 28 te Oisterwijk. Het pand heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 399.000.
De onderneming Automotive Nederland is gevestigd op Dieze 16 te Oisterwijk en is actief in de branche Import van nieuwe personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s.
Verleende omgevingsvergunning, het kappen van een walnoot en een prunus, Dieze 26 Oisterwijk
Aangevraagde omgevingsvergunning, het kappen van een walnoot en een prunus, Dieze 26 Oisterwijk
Het adres van deze woning is Dieze 22 te Oisterwijk. Het pand heeft een oppervlakte van 111m² en een perceeloppervlakte van 233m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 295.000.
Op 30 januari 2016 om 18:23 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Dieze 28 te Oisterwijk....
De onderneming Detox Factory is gevestigd op Dieze 28 te OISTERWIJK en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
Op 29 maart 2015 om 19:34 is de ambulancedienst uitgereden naar Dieze 22 te Oisterwijk....
Op 17 maart 2015 om 19:18 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Dieze 22 te Oisterwijk....
Op 27 mei 2013 om 14:05 is er besteld ambulance vervoer uitgereden naar Dieze 22 te Oisterwijk....
De onderneming Novio Consult is gevestigd op Dieze 26 te Oisterwijk en is actief in de branche Advisering op het gebied van informatietechnologie.
De onderneming Vemma-YS is gevestigd op Dieze 16 te Oisterwijk en is actief in de branche Markt- en opinieonderzoekbureaus.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Omg. Pannenschuur-Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG