Postcode 5121MK betreft de straat Ericssonstraat in Gilze en Rijen, Bedrijventerrein Haansberg. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5121MK gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5121MK 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Kivits Collectables is gevestigd op Ericssonstraat 5 te Rijen en is actief in de branche Detailhandel in overige cultuur- en recreatieartikelen.
De besloten vennootschap Keter Group B.V. is gevestigd op Ericssonstraat 17 te Rijen en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Jardin Netherlands B.V. is gevestigd op Ericssonstraat 17 te Rijen en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Het adres van deze woning uit 2015 is Ericssonstraat 3A te Rijen. Het pand heeft een oppervlakte van 170m² en een perceeloppervlakte van 260m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
Het adres van deze woning uit 2012 is Ericssonstraat 9 te Rijen. Het pand heeft een oppervlakte van 174m² en een perceeloppervlakte van 345m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 639.000.
Op 14 juli 2022 om 10:22 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Ericssonstraat te Rijen....
Het adres van deze woning uit 2015 is Ericssonstraat 5A te Rijen. Het pand heeft een oppervlakte van 165m² en een perceeloppervlakte van 256m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 559.000.
De onderneming Frontsight Solutions is gevestigd op Ericssonstraat 7A te Rijen en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
Verleende omgevingsvergunningen met reguliere procedure
Ingediende aanvraag voor een omgevingsvergunning
Ingediende aanvragen voor een omgevingsvergunning
Op 3 februari 2020 om 11:51 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Ericssonstraat 17 te Rijen....
Op 13 november 2018 om 18:31 is de ambulancedienst uitgereden naar Ericssonstraat te Rijen....
Op 4 juni 2018 om 17:21 is de ambulancedienst uitgereden naar Ericssonstraat te Rijen....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bedrijventerrein Haansberg
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG