Postcode 5151HP betreft de straat Ter Hunen in Heusden, Centrum Drunen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5151HP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5151HP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming DJT Trading is gevestigd op Ter Hunen 2 te Drunen en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De vennootschap onder firma Droom - Interieur ontwerp & advies J. Hafkamp is gevestigd op Ter Hunen 19 te Drunen en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap F. van der Steen Beheermaatschappij B.V. is gevestigd op Ter Hunen 17 te Drunen en is actief in de branche Financiële holdings.
De vereniging VVE Ter Hunen is gevestigd op Ter Hunen 15 te Drunen en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
Het adres van deze woning is Ter Hunen 5 te Drunen. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 445.000.
Het adres van deze woning uit 2006 is Ter Hunen 25 te Drunen. Het pand heeft een oppervlakte van 148m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 585.000.
Het adres van deze woning uit 2006 is Ter Hunen 17 te Drunen. Het pand heeft een oppervlakte van 145m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 625.000.
Het adres van deze woning uit 2006 is Ter Hunen 4 te Drunen. Het pand heeft een oppervlakte van 146m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 625.000.
De onderneming Horeca praktijkadvies Ans is gevestigd op Ter Hunen 28 te Drunen en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Het adres van deze woning uit 2006 is Ter Hunen 41 te Drunen. Het pand heeft een oppervlakte van 149m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 600.000.
Het adres van deze woning uit 2006 is Ter Hunen 22 te Drunen. Het pand heeft een oppervlakte van 138m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 489.000.
Op 21 juni 2020 om 22:37 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Ter Hunen te Drunen....
Op 13 februari 2020 om 16:06 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Ter Hunen te Drunen....
Op 30 januari 2020 om 16:49 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Ter Hunen te Drunen....
Op 30 januari 2020 om 11:55 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Ter Hunen te Drunen....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum Drunen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG