Postcode 5235KT betreft de straat Lokerenpassage in 's-Hertogenbosch, Lokeren. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5235KT gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5235KT 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1985 is Lokerenpassage 30 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 73m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 315.000.
Het adres van deze woning uit 1982 is Lokerenpassage 52 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 71m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 340.000.
Het adres van deze woning uit 1982 is Lokerenpassage 40 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 71m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 339.000.
Het adres van deze woning uit 1982 is Lokerenpassage 44 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 72m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
Het adres van deze woning uit 1982 is Lokerenpassage 12 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 74m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 319.000.
De onderneming Kapper Kubi is gevestigd op Lokerenpassage 8 te 's-Hertogenbosch en is actief in de branche Haarverzorging.
De onderneming Groenendijk projectondersteuning in de afbouw is gevestigd op Lokerenpassage 40 te 's-Hertogenbosch en is actief in de branche Bouwtimmeren.
Het adres van deze woning is Lokerenpassage 46 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 74m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 295.000.
Het adres van deze woning uit 1982 is Lokerenpassage 50 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 74m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 289.000.
De onderneming GELAKT! is gevestigd op Lokerenpassage 38 te 's-Hertogenbosch en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
De onderneming esport-gear is gevestigd op Lokerenpassage 38 te 's-Hertogenbosch en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De vennootschap onder firma Kapsalon Nederland V.O.F. is gevestigd op Lokerenpassage 8 te 's-Hertogenbosch en is actief in de branche Haarverzorging.
De vennootschap onder firma Eetcafé de Leuvert is gevestigd op Lokerenpassage 12 te 's-Hertogenbosch en is actief in de branche Restaurants.
Het adres van deze woning uit 1982 is Lokerenpassage 20 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 74m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 179.000.
Het adres van deze woning uit 1982 is Lokerenpassage 34 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 74m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 185.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lokeren
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG