Postcode 5235TZ betreft de straat Blokpolder in 's-Hertogenbosch, Maasstroom. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5235TZ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5235TZ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1986 is Blokpolder 26 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 109m² en een perceeloppervlakte van 140m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 459.000.
Het adres van deze woning uit 1985 is Blokpolder 24 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 111m² en een perceeloppervlakte van 141m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
Het adres van deze woning uit 1986 is Blokpolder 12 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 108m² en een perceeloppervlakte van 194m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 365.000.
De besloten vennootschap Veritas Prospera Holding B.V. is gevestigd op Blokpolder 16 te 's-Hertogenbosch en is actief in de branche Financiële holdings.
Het adres van deze woning uit 1985 is Blokpolder 4 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 111m² en een perceeloppervlakte van 154m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 389.000.
De onderneming Heeren Sales Solutions was gevestigd op Blokpolder 26 te 's-Hertogenbosch en was actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
De onderneming Perfect By Carmen is gevestigd op Blokpolder 26 te 's-Hertogenbosch en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
Het adres van deze woning uit 1986 is Blokpolder 30 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 109m² en een perceeloppervlakte van 141m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 300.000.
Het adres van deze woning uit 1985 is Blokpolder 46 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 109m² en een perceeloppervlakte van 153m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 345.000.
Het adres van deze woning uit 1986 is Blokpolder 28 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 108m² en een perceeloppervlakte van 140m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
het bouwen van een dakkapel
Blokpolder 10, 5235 TZ te 's-Hertogenbosch, het bouwen van een dakkapel, omgevingsvergunning
Blokpolder 6, 5235 TZ te 's-Hertogenbosch, het plaatsen van een dakkapel, omgevingsvergunning
Blokpolder 4, 5235 TZ te 's-Hertogenbosch, het bouwen van 2 dakkapellen, omgevingsvergunning
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Maasstroom
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG