Postcode 5315AZ betreft de straat Kempke in Zaltbommel, Verspreide huizen Kerkwijk en Bruchem. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5315AZ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5315AZ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Carjorann Beheer B.V. is gevestigd op Kempke 10 te Kerkwijk en is actief in de branche Financiële holdings.
plaatsen van een beschoeiing in A-water 008119, ter plaatse van het kadastraal perceel Kerkwijk,s...
Burgemeester en wethouders van Zaltbommel – Geweigerde omgevingsvergunning voor het bouwen van ee...
Burgemeester en wethouders van Zaltbommel - Aanvraag omgevingsvergunning voor het bouwen van een ...
Burgemeester en wethouders van Zaltbommel - Aanvraag omgevingsvergunning voor het plaatsen van ee...
De onderneming Berimex is gevestigd op Kempke 10 te KERKWIJK en is actief in de branche Groothandel in overige consumentenartikelen (non-food) n.e.g..
Aanleggen talud en opstapje in waterretentie. Aangevraagd (ontvangen): 15-07-2015. Zaaknummer: 02...
De onderneming William Oomen Bouw- en Timmerwerken is gevestigd op Kempke 6 te KERKWIJK en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Kerkwijk en Bruchem
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG