Postcode 5343GK betreft de straat Staringstraat in Oss, Vondellaan-Zuid. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5343GK gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5343GK 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Gorilla Holding B.V. is gevestigd op Staringstraat 120 te Oss en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Het adres van deze woning uit 1973 is Staringstraat 128 te Oss. Het pand heeft een oppervlakte van 119m² en een perceeloppervlakte van 130m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 290.000.
De besloten vennootschap Gillichdak B.V. is gevestigd op Staringstraat 126 te Oss en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De onderneming Giovanni Smaal Design is gevestigd op Staringstraat 116 te Oss en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
De onderneming WorksByZdrav is gevestigd op Staringstraat 120 te Oss en is actief in de branche Overige afwerking van gebouwen.
Het adres van deze woning uit 1973 is Staringstraat 132 te Oss. Het pand heeft een oppervlakte van 124m² en een perceeloppervlakte van 185m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 319.000.
De besloten vennootschap Oishi B.V. is gevestigd op Staringstraat 122 te Oss en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De besloten vennootschap Oishi streetfood B.V. is gevestigd op Staringstraat 122 te Oss en is actief in de branche Restaurants.
De besloten vennootschap Dakservicebrabant B.V. was gevestigd op Staringstraat 126 te Oss en was actief in de branche Dakdekken en bouwen van dakconstructies.
Het adres van deze woning uit 1973 is Staringstraat 134 te Oss. Het pand heeft een oppervlakte van 123m² en een perceeloppervlakte van 130m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 285.000.
De besloten vennootschap Afbouwservicebrabant B.V. is gevestigd op Staringstraat 126 te Oss en is actief in de branche Bouwtimmeren.
De onderneming Floridan Construct is gevestigd op Staringstraat 120 te Oss en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming DONIRYSS CONSTRUCT is gevestigd op Staringstraat 120 te Oss en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Op 8 april 2019 om 12:25 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Staringstraat te Oss....
Het adres van deze woning uit 1972 is Staringstraat 138 te Oss. Het pand heeft een oppervlakte van 123m² en een perceeloppervlakte van 130m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 189.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Vondellaan-Zuid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG