Postcode 5345JW betreft de straat De Bongerd in Oss, Lockaert. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5345JW gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5345JW 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Adriaansen Stucwerken is gevestigd op De Bongerd 110 te Oss en is actief in de branche Stukadoorswerk.
Het adres van deze woning uit 1983 is De Bongerd 92 te Oss. Het pand heeft een oppervlakte van 111m² en een perceeloppervlakte van 232m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 485.000.
De onderneming Ek consultancy is gevestigd op de Bongerd 96 te Oss en is actief in de branche Gespecialiseerde reiniging van gebouwen en industriële reiniging.
De onderneming MGS Zorgverlening is gevestigd op de Bongerd 96 te Oss en is actief in de branche Thuiszorg.
Op 18 maart 2024 om 13:12 is de politie uitgereden naar De Bongerd te Oss vanwege een ongeval met letsel....
De onderneming Aden Zorg is gevestigd op de Bongerd 132 te Oss en is actief in de branche Thuiszorg.
De onderneming Asli zorg is gevestigd op de Bongerd 132 te Oss en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
Op 2 juni 2020 om 05:56 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar De Bongerd te Oss....
Op 1 februari 2020 om 15:02 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar De Bongerd te Oss....
Op 17 december 2019 om 00:02 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar De Bongerd te Oss....
Op 11 december 2019 om 11:22 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar De Bongerd te Oss....
De onderneming Bjorn Klerks is gevestigd op de Bongerd 144 te Oss en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
Het adres van deze woning uit 1983 is De Bongerd 102 te Oss. Het pand heeft een oppervlakte van 110m² en een perceeloppervlakte van 181m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 229.500.
Het adres van deze woning uit 1985 is De Bongerd 128 te Oss. Het pand heeft een oppervlakte van 126m² en een perceeloppervlakte van 177m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 224.500.
Op 14 mei 2017 om 14:18 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar De Bongerd 132 te Oss....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lockaert
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG