Postcode 5384KK betreft de straat Tillardhof in Bernheze, De Beemd. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5384KK gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5384KK 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 2010 is Tillardhof 1 te Heesch. Het pand heeft een oppervlakte van 188m² en een perceeloppervlakte van 396m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 745.000.
De onderneming JVK Works is gevestigd op Tillardhof 1 te HEESCH en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
Het adres van deze woning uit 2010 is Tillardhof 8 te Heesch. Het pand heeft een oppervlakte van 102m² en een perceeloppervlakte van 252m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 345.000.
Gemeente Bernheze - Reguliere procedure - Besluiten - Verleende omgevingsvergunningen - 7 decembe...
- Gemeente Bernheze - Aanvragen omgevingsvergunning - Reguliere procedure - 9 november 2016
Op 27 oktober 2015 om 14:56 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Tillardhof 8 te Heesch....
De onderneming Pennings Exclusive is gevestigd op Tillardhof 1 te HEESCH en is actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
Op 16 juli 2014 om 23:03 is de ambulancedienst uitgereden naar Tillardhof 8 te Heesch....
Op 18 november 2013 om 10:54 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Tillardhof 8 te Heesch....
Op 30 september 2013 om 10:48 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Tillardhof 5 te Heesch....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Beemd
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG