Postcode 5391KM betreft de straat Hoolstraat in 's-Hertogenbosch, De Lage Kant. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5391KM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5391KM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De stichting Stichting Administratiekantoor Caroda is gevestigd op Hoolstraat 14 te Nuland en is actief in de branche Activiteiten van financiële holdings.
De besloten vennootschap Heeren van Nuwelant B.V. is gevestigd op Hoolstraat 14 te Nuland en is actief in de branche Handel in eigen onroerend goed.
De besloten vennootschap Caroda B.V. is gevestigd op Hoolstraat 14 te Nuland en is actief in de branche Activiteiten van financiële holdings.
De besloten vennootschap Korsten Bouw & Interieur B.V. is gevestigd op Hoolstraat 8B te Nuland en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De besloten vennootschap Van Nuland B.V. is gevestigd op Hoolstraat 8A te Nuland en is actief in de branche Financiële holdings.
Hoolstraat 4B te Nuland: Beschikking hogere grenswaarde voor de bouw van 1 woning (Wet geluidhind...
De besloten vennootschap Van Nuland Holding B.V. is gevestigd op Hoolstraat 8A te Nuland en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap J.H.A.J. Korsten Holding B.V. is gevestigd op Hoolstraat 9 te Nuland en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Aangaan anterieure overeenkomst Hoolstraat 4 in Nuland door de gemeente ’s-Hertogenbosch
Nabij Hoolstraat 4 te Nuland: Ontwerp-beschikking hogere grenswaarde voor woning (Wet geluidhinde...
De vennootschap onder firma Bubbels borrels bites is gevestigd op Hoolstraat 7 te Nuland en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming Interon Management is gevestigd op Hoolstraat 10 te Nuland en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De onderneming Speedie Nuland is gevestigd op Hoolstraat 4a te Nuland en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
het legaliseren van de aanleg van een vijver
Hoolstraat 14, 5391 KM te Nuland, het aanleggen van een inrit, omgevingsvergunning
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Lage Kant
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG