Postcode 5421EW betreft de straat Diederikstraat in Gemert-Bakel, Gemert-Oost. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5421EW gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5421EW 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1951 is Diederikstraat 28 te Gemert. Het pand heeft een oppervlakte van 82m² en een perceeloppervlakte van 222m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.
De vereniging Vereniging van Eigenaars Diederikstraat 10, 10a en 12 te Gemert is gevestigd op Diederikstraat 10 te Gemert en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De onderneming Flor de Luna is gevestigd op Diederikstraat 8a te Gemert en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming HighPerformance Autoschade is gevestigd op Diederikstraat 4 te Gemert en is actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
De besloten vennootschap Gran Via Consultancy B.V. is gevestigd op Diederikstraat 6a te Gemert en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
De besloten vennootschap Gaming in EU B.V. is gevestigd op Diederikstraat 6a te Gemert en is actief in de branche Overige recreatie n.e.g.(geen jachthavens).
De onderneming Eric Schade Automotive is gevestigd op Diederikstraat 4 te Gemert en is actief in de branche Carrosserieherstel.
De besloten vennootschap Digital Deeds B.V. is gevestigd op Diederikstraat 6a te Gemert en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap F.R.A. Pover Beheer B.V. is gevestigd op Diederikstraat 6a te Gemert en is actief in de branche Financiële holdings.
Aanvraag vergunning voor het wijzigen van het gebruik van winkel naar wonen aan Diederikstraat 6 ...
Aanvraag vergunning voor het verbouwen van de winkel naar wonen aan Diederikstraat 6 te Gemert
Het adres van deze woning uit 1971 is Diederikstraat 12 te Gemert. Het pand heeft een oppervlakte van 83m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
Dit bedrijfspand op het adres Diederikstraat 10 te Gemert is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1971 met energielabel A+++. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 180 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Het adres van deze woning uit 1971 is Diederikstraat 10 te Gemert. Het pand heeft een oppervlakte van 146m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 625.000.
De besloten vennootschap CloudBloom B.V. is gevestigd op Diederikstraat 6a te Gemert en is actief in de branche Financiële holdings.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Gemert-Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG