Postcode 5422AC betreft de straat Kouter in Gemert-Bakel, Gemert-Oost. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5422AC gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5422AC 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De stichting Stichting Boekenmarkt MOV Gemert is gevestigd op Kouter 16 te Gemert en is actief in de branche Overige ideële organisaties n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1984 is Kouter 34 te Gemert. Het pand heeft een oppervlakte van 75m² en een perceeloppervlakte van 173m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 339.000.
Op 11 maart 2024 om 08:11 is de politie uitgereden naar Kouter te Gemert vanwege een ongeval met letsel....
Het adres van deze woning uit 1990 is Kouter 12 te Gemert. Het pand heeft een oppervlakte van 134m² en een perceeloppervlakte van 292m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
De onderneming VolPassie is gevestigd op Kouter 10 te Gemert en is actief in de branche Vervaardiging van chocolade en suikerwerk.
Op 5 november 2019 om 22:31 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Kouter te Gemert....
Op 27 november 2017 om 21:29 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Kouter 44 te Gemert....
Op 27 november 2017 om 21:29 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Kouter 44 te Gemert....
Op 27 november 2017 om 21:28 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Kouter 44 te Gemert....
De onderneming PS Stables is gevestigd op Kouter 34 te Gemert en is actief in de branche Vervaardiging van gebreide en gehaakte kleding.
Het adres van deze woning is Kouter 18 te Gemert. Het pand heeft een oppervlakte van 110m² en een perceeloppervlakte van 255m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 224.500.
De onderneming Lemmens Tractoren is gevestigd op Kouter 38 te Gemert en is actief in de branche Groothandel in landbouwmachines, werktuigen en tractoren.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Gemert-Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG