Postcode 5428PJ betreft de straat De Biezen in Boekel, Venhorst. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5428PJ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5428PJ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Klusbedrijf Pyrgies is gevestigd op De Biezen 24 te Venhorst en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Het adres van deze woning uit 1993 is De Biezen 6 te Venhorst. Het pand heeft een oppervlakte van 145m² en een perceeloppervlakte van 447m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 510.000.
Het adres van deze woning uit 1980 is De Biezen 2a te Venhorst. Het pand heeft een oppervlakte van 148m² en een perceeloppervlakte van 639m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 635.000.
De onderneming van Lijssel dienstverlening is gevestigd op De Biezen 12 te Venhorst en is actief in de branche Dienstverlening voor het fokken en houden van dieren.
Op 3 juni 2020 om 13:07 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar De Biezen te Venhorst....
De onderneming NUL.0 is gevestigd op De Biezen 4 te Venhorst en is actief in de branche Public relationsbureaus.
Wabo wk 4 - 2020
Wabo wk 37 - 2019
Wabo wk 29 - 2019
Op 20 mei 2019 om 23:42 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar De Biezen te Venhorst....
Wabo wk 51 - 2018
De onderneming Brainblow Events is gevestigd op De Biezen 24 te Venhorst en is actief in de branche Overige recreatie n.e.g.(geen jachthavens).
De onderneming Optimaal Vastgoed Management is gevestigd op De Biezen 4 te Venhorst en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
Op 12 november 2016 om 22:16 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar De Biezen 26 te Venhorst....
De onderneming Luuk van den Boogaard Timmerwerken is gevestigd op De Biezen 12 te VENHORST en is actief in de branche Vervaardiging van overig timmerwerk voor de bouw (geen deuren, ramen en kozijnen).
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Venhorst
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG