Postcode 5445AD betreft de straat Kerkstraat in Sint Anthonis, Landhorst. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5445AD gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5445AD 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1969 is Kerkstraat 4 te Landhorst. Het pand heeft een oppervlakte van 152m² en een perceeloppervlakte van 953m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 515.000.
De onderneming King Cobra Classic Cars is gevestigd op Kerkstraat 16 te Landhorst en is actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
De stichting Stichting Maaltijdservice Sint Anthonis is gevestigd op Kerkstraat 21 te Landhorst en is actief in de branche Welzijnswerk voor ouderen.
De stichting Stg. Jeugd en Jongerenw. "De Karekieten" is gevestigd op Kerkstraat 11 te Landhorst en is actief in de branche Lokaal welzijnswerk.
De maatschap Mts. Santegoets-Verbruggen is gevestigd op Kerkstraat 7 te Landhorst en is actief in de branche Fokken en houden van runderen (geen melkvee).
Het adres van deze woning uit 2022 is Kerkstraat 7 te Landhorst. Het pand heeft een oppervlakte van 187m² en een perceeloppervlakte van 600m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 625.000.
Het adres van deze woning uit 1975 is Kerkstraat 13 te Landhorst. Het pand heeft een oppervlakte van 138m² en een perceeloppervlakte van 738m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
De onderneming RWS Tegelzetter was gevestigd op Kerkstraat 13 te Landhorst en was actief in de branche Afwerking van vloeren en wanden.
Het adres van deze woning uit 1963 is Kerkstraat 14 te Landhorst. Het pand heeft een oppervlakte van 128m² en een perceeloppervlakte van 900m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 385.000.
Het adres van deze woning uit 1968 is Kerkstraat 6 te Landhorst. Het pand heeft een oppervlakte van 306m² en een perceeloppervlakte van 948m² en heeft 4 kamers kamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
Dit bedrijfspand op het adres Kerkstraat 6 te Landhorst heeft Maatschappelijk vastgoed als hoofdfunctie. Het betreft hier bestaande bouw uit 1968. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 375.000 euro. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 306 m².
Verlenging beslistermijn voor het realiseren van een uitbreiding van de MFA De Stek aan Kerkstraa...
Aanvraag vergunning voor het realiseren van verbouwing MFA De Stek aan Kerkstraat 11 te Landhorst...
De onderneming GB Records is gevestigd op Kerkstraat 26 te Landhorst en is actief in de branche Maken en uitgeven van geluidsopnamen.
De onderneming KKS Tegelzetter is gevestigd op Kerkstraat 13 te Landhorst en is actief in de branche Afwerking van vloeren en wanden.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Landhorst
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG