Postcode 5467LL betreft de straat Marterweide in Meierijstad, Bunderse Hoek Zuid. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5467LL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5467LL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Stylicious Hair By Sil is gevestigd op Marterweide 38 te Veghel en is actief in de branche Kappers- en barbiersactiviteiten.
De onderneming Elena Wendelin Fotografie is gevestigd op Marterweide 32 te Veghel en is actief in de branche Fotografie.
Het adres van deze woning uit 1988 is Marterweide 32 te Veghel. Het pand heeft een oppervlakte van 102m² en een perceeloppervlakte van 212m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
Gemeente Meierijstad - omgevingsvergunning (wabo) - plaatsen kunststof kozijnen met dubbel glas i...
De onderneming W. Oosten Adviesdiensten is gevestigd op Marterweide 20 te Veghel en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Op 6 juli 2020 om 06:46 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Marterweide te Veghel....
Op 5 december 2018 om 05:43 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Marterweide te Veghel....
Kennisgeving besluit op aanvraag omgevingsvergunning Marterweide 48 te Veghel
Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning Marterweide 48 te Veghel
De besloten vennootschap Jorg Hendriks Holding B.V. is gevestigd op Marterweide 48 te Veghel en is actief in de branche Financiële holdings.
Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning Marterweide 40 te Veghel
Het adres van deze woning uit 1991 is Marterweide 16 te Veghel. Het pand heeft een oppervlakte van 122m² en een perceeloppervlakte van 284m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
Op 11 maart 2015 om 18:22 is de ambulancedienst uitgereden naar Marterweide 16 te Veghel....
Op 21 september 2014 om 20:26 is de ambulancedienst uitgereden naar Marterweide 16 te Veghel....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bunderse Hoek Zuid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG