Postcode 5492GR betreft de straat Baron van Coehoornlaan in Meierijstad, Sint-Oedenrode Centrum Zuid. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5492GR gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5492GR 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De stichting Stichting Rooilogie is gevestigd op Baron van Coehoornlaan 2 te Sint-Oedenrode en is actief in de branche Overige ideële organisaties n.e.g..
Gemeente Meierijstad - te verlenen - omgevingsvergunning - herbouwen van een woning - Baron van C...
Gemeente Meierijstad - verlenging beslistermijn - omgevingsvergunning - Baron van Coehoornlaan 5...
Gemeente Meierijstad - ruimtelijke overeenkomsten - Baron v. Coehoornlaan - Baron van Coehoornlaa...
Gemeente Meierijstad - omgevingsvergunning - bouwen van een woning - Baron van Coehoornlaan 5, 54...
Het adres van deze woning uit 1960 is Baron van Coehoornlaan 10 te Sint-Oedenrode. Het pand heeft een oppervlakte van 148m² en een perceeloppervlakte van 886m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 795.000.
Het adres van deze woning uit 1961 is Baron van Coehoornlaan 5 te Sint-Oedenrode. Het pand heeft een oppervlakte van 189m² en een perceeloppervlakte van 1062m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 825.000.
Het adres van deze woning uit 1962 is Baron van Coehoornlaan 4 te Sint-Oedenrode. Het pand heeft een oppervlakte van 216m² en een perceeloppervlakte van 751m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.200.000.
De stichting Stichting Derdengelden Janus Notarieel Juristen is gevestigd op Baron van Coehoornlaan 2 te Sint-Oedenrode en is actief in de branche Overige administratiekantoren.
De onderneming Farah Fashion & Beauty is gevestigd op Baron van Coehoornlaan 14 te Sint-Oedenrode en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De stichting Stichting Mi Amigo is gevestigd op Baron van Coehoornlaan 4 te Sint-Oedenrode en is actief in de branche Overig maatschappelijk advies, gemeenschapshuizen en samenwerkingsorganen op het gebied van welzijn.
De vennootschap onder firma Walstraat 29 V.O.F. is gevestigd op Baron van Coehoornlaan 4 te Sint-Oedenrode en is actief in de branche Winkels in natuurvoeding en reformartikelen.
Kennisgeving besluit op aanvraag omgevingsvergunning Baron van Coehoornlaan 16 te Sint-Oedenrode
De onderneming HabbEvents B.V. is gevestigd op Baron van Coehoornlaan 4 te Sint-Oedenrode en is actief in de branche Overige recreatie n.e.g.(geen jachthavens).
Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning Baron van Coehoornlaan 16 te Sint-Oedenrode
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Sint-Oedenrode Centrum Zuid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG