Postcode 5492JC betreft de straat Anjerlaan in Meierijstad, Nijnsel. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5492JC gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5492JC 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Dyro Nova is gevestigd op Anjerlaan 21 te Sint-Oedenrode en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Nona Collabs is gevestigd op Anjerlaan 25 te Sint-Oedenrode en is actief in de branche Webportals.
Gemeente Meierijstad - te verlenen - omgevingsvergunning - realiseren van een dakopbouw - Anjerla...
Gemeente Meierijstad - omgevingsvergunning - realiseren van een dakopbouw - Anjerlaan 3, 5492JC S...
Het adres van deze woning uit 1960 is Anjerlaan 3 te Sint-Oedenrode. Het pand heeft een oppervlakte van 122m² en een perceeloppervlakte van 220m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 415.000.
Het adres van deze woning uit 1960 is Anjerlaan 17 te Sint-Oedenrode. Het pand heeft een oppervlakte van 132m² en een perceeloppervlakte van 232m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 435.000.
Het adres van deze woning uit 1960 is Anjerlaan 27 te Sint-Oedenrode. Het pand heeft een oppervlakte van 147m² en een perceeloppervlakte van 308m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 385.000.
Het adres van deze woning uit 1960 is Anjerlaan 11 te Sint-Oedenrode. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 230m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 309.000.
Het adres van deze woning uit 1963 is Anjerlaan 25 te Sint-Oedenrode. Het pand heeft een oppervlakte van 160m² en een perceeloppervlakte van 232m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 399.500.
Op 19 juli 2016 om 17:33 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Anjerlaan 13 te Sint-Oedenrode....
Op 17 juli 2016 om 20:59 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Anjerlaan 15 te Sint-Oedenrode....
omgevingsvergunning - Verleende reguliere omgevingsvergunning week 20-2016
omgevingsvergunning - Binnengekomen reguliere aanvragen om omgevingsvergunning week 15-2016
De onderneming Haar'salon Yvon is gevestigd op Anjerlaan 9 te SINT-OEDENRODE en is actief in de branche Haarverzorging.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Nijnsel
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG