Postcode 5492NJ betreft de straat Ambachtsweg in Meierijstad, Nijnsel. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5492NJ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5492NJ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Op 9 juli 2024 is het faillissement uitgesproken van Contronics Engineering B.V.. Het insolventienummer is F.01/24/281. Contronics Engineering B.V. is gevestigd in Sint-Oedenrode. Contronics Engineering B.V. is actief in de branche Advisering, onderzoek en overige specialistische zakelijke dienstverlening.
De besloten vennootschap Contronics Dry Misting B.V. is gevestigd op Ambachtsweg 8 te Sint-Oedenrode en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
Op 19 maart 2025 om 11:41 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Ambachtsweg te Sint-Oedenrode....
Op 19 maart 2025 om 11:39 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Ambachtsweg te Sint-Oedenrode....
De stichting Stichting Administratiekantoor Contronics Dry Misting Holding is gevestigd op Ambachtsweg 8 te Sint-Oedenrode en is actief in de branche Administratiekantoren voor aandelen en obligaties.
De besloten vennootschap Contronics Dry Misting Holding B.V. is gevestigd op Ambachtsweg 8 te Sint-Oedenrode en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
Dit bedrijfspand op het adres Ambachtsweg 8 te Sint-Oedenrode is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1986. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, mechanische ventilatie, inbouwarmaturen, kabelgoten, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 623 m² (in units vanaf 16 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
Op 5 februari 2024 om 15:12 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Ambachtsweg te Sint-Oedenrode....
Op 5 februari 2024 om 15:13 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Ambachtsweg te Sint-Oedenrode....
Kennisgeving besluit op aanvraag omgevingsvergunning Ambachtsweg 1 te Sint-Oedenrode
Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning Ambachtsweg 1 te Sint-Oedenrode
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Nijnsel
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG