Postcode 5513AK betreft de straat Kloosterstraat in Eersel, Wintelre-kom. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5513AK gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5513AK 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1973 is Kloosterstraat 50 te Wintelre. Het pand heeft een oppervlakte van 142m² en een perceeloppervlakte van 492m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 640.000.
De besloten vennootschap Neggers B.V. is gevestigd op Kloosterstraat 62 te Wintelre en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie-adv.
De onderneming Neggers Infra B.V. is gevestigd op Kloosterstraat 62 te Wintelre.
De onderneming Huijben Tegelwerken is gevestigd op Kloosterstraat 60 te Wintelre en is actief in de branche Afwerking van vloeren en wanden.
De vennootschap onder firma HERO Tegelwerk is gevestigd op Kloosterstraat 60 te Wintelre en is actief in de branche Afwerking van vloeren en wanden.
De onderneming Liz Wilting is gevestigd op Kloosterstraat 36 te Wintelre en is actief in de branche Preventieve gezondheidszorg (geen arbobegeleiding).
Voornemen vergunning voor het uitbreiden en verbouwen van een woning aan Kloosterstraat 46 in Win...
De besloten vennootschap Neggers Infra B.V. is gevestigd op Kloosterstraat 62 te Wintelre en is actief in de branche Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw n.e.g..
De onderneming Met Ellen is gevestigd op Kloosterstraat 26 te Wintelre en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
In de nacht van maandag op dinsdag 27 juni 2023 om 02:10 is de politie uitgereden naar Kloosterstraat te Wintelre vanwege een ongeval met letsel....
De onderneming StaBu allround is gevestigd op Kloosterstraat 40 te Wintelre en is actief in de branche Goederenvervoer over de weg (geen verhuizingen).
Ontvangst aanvraag omgevingsvergunning, Kloosterstraat 44 in Wintelre, wijzigen van de voorgevel ...
De onderneming Neggers Grondwerken is gevestigd op Kloosterstraat 62 te Wintelre en is actief in de branche Grondverzet.
De onderneming de koffie genieter is gevestigd op Kloosterstraat 46 te Wintelre en is actief in de branche Winkels in overige elektrische huishoudelijke apparatuur.
Op 14 april 2020 om 15:29 is de ambulancedienst uitgereden naar Kloosterstraat te Wintelre....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Wintelre-kom
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG