Postcode 5527EV betreft de straat Roodbont in Bladel, Hapert. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5527EV gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5527EV 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 2022 is Roodbont 58 te Hapert. Het pand heeft een oppervlakte van 145m² en een perceeloppervlakte van 314m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 625.000.
Het adres van deze woning uit 2022 is Roodbont 54 te Hapert. Het pand heeft een oppervlakte van 157m² en een perceeloppervlakte van 304m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 695.000.
De onderneming YURIK Accessories is gevestigd op Roodbont 67 te Hapert en is actief in de branche Overige niet-gespecialiseerde detailhandel.
De vereniging Vereniging CPO Hapert is gevestigd op Roodbont 54 te Hapert en is actief in de branche Projectontwikkeling.
De besloten vennootschap 1913 Payroll B.V. is gevestigd op Roodbont 55 te Hapert en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De vennootschap onder firma Tomka International is gevestigd op Roodbont 9 te Hapert en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De onderneming Jari's Bouwwerken is gevestigd op Roodbont 57 te Hapert en is actief in de branche Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw n.e.g..
Het adres van deze woning is Roodbont 57 te Hapert. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en een perceeloppervlakte van 160m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.
De onderneming TVH commerce is gevestigd op Roodbont 64 te Hapert en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming ArtBartbouw is gevestigd op Roodbont 13 te Hapert en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Hein de Beijer is gevestigd op Roodbont 59 te Hapert en is actief in de branche Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw n.e.g..
De onderneming Gigantbouw is gevestigd op Roodbont 45 te Hapert en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Vertrokken naar onbekende bestemming
De onderneming Koopman Dak- en Bouwservice is gevestigd op Roodbont 19 te Hapert en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Ontvangst aanvraag omgevingsvergunning, De Wijer en Roodbont in Hapert, bouwen van 6 woningen
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hapert
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG