Postcode 5541DA betreft de straat Kloosterekker in Reusel-De Mierden, Reusel. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5541DA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5541DA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning is Kloosterekker 1 te Reusel. Het pand heeft een oppervlakte van 108m² en een perceeloppervlakte van 233m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 409.000.
Op 28 december 2018 om 09:16 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Kloosterekker te Reusel....
De onderneming Nailcare by Femke is gevestigd op Kloosterekker 5 te REUSEL en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
Op 17 november 2015 om 11:52 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Kloosterekker 5 te Reusel....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Reusel
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG