Postcode 5555JE betreft de straat Valkenierstraat in Valkenswaard, Centrum. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5555JE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5555JE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1968 is Valkenierstraat 136 te Valkenswaard. Het pand heeft een oppervlakte van 172m² en een perceeloppervlakte van 414m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 615.000.
De onderneming DDonkers is gevestigd op Valkenierstraat 80 te Valkenswaard en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
De onderneming Frames by Lotte is gevestigd op Valkenierstraat 120 te Valkenswaard en is actief in de branche Fotografie.
De onderneming ROLO was gevestigd op Valkenierstraat 150 te Valkenswaard en was actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Het adres van deze woning uit 1976 is Valkenierstraat 102 te Valkenswaard. Het pand heeft een oppervlakte van 208m² en een perceeloppervlakte van 451m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 650.000.
De onderneming Joris Groenen is gevestigd op Valkenierstraat 134 te Valkenswaard en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
De onderneming Dust 2022 is gevestigd op Valkenierstraat 150 te Valkenswaard en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Het adres van deze woning uit 1970 is Valkenierstraat 128 te Valkenswaard. Het pand heeft een oppervlakte van 161m² en een perceeloppervlakte van 387m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 515.000.
Op 26 januari 2022 om 22:21 is de politie uitgereden naar Valkenierstraat te Valkenswaard....
Op 26 januari 2022 om 22:19 is de politie uitgereden naar Valkenierstraat te Valkenswaard....
Aanvraag omgevingsvergunning voor het plaatsen overkapping op de locatie Valkenierstraat 102 in ...
De onderneming Caf? in de Swaen is gevestigd op Valkenierstraat 104 te Valkenswaard en is actief in de branche cafés.
Verlenging beslistermijn op aanvraag omgevingsvergunning Valkenierstraat 102 in Valkenswaard
omgevingsvergunning OV 21106 aangevraagd voor het plaatsen overkapping op de locatie Valkenierstr...
De stichting Stichting Administratiekantoor Dansa is gevestigd op Valkenierstraat 154 te Valkenswaard en is actief in de branche Administratiekantoren voor aandelen en obligaties.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG