Postcode 5571CN betreft de straat Fazantlaan in Bergeijk, Bergeyk-Hof. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5571CN gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5571CN 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vereniging St. Lambertus Scoutinggroep is gevestigd op Fazantlaan 15 te Bergeijk en is actief in de branche Lokaal welzijnswerk.
Het adres van deze woning uit 1995 is Fazantlaan 12 te Bergeijk. Het pand heeft een oppervlakte van 234m² en een perceeloppervlakte van 10m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.500.000.
Op 30 september 2024 om 15:37 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Fazantlaan te Bergeijk....
Op 6 juli 2023 om 19:38 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Fazantlaan te Bergeijk....
De besloten vennootschap Bestpoort B.V. is gevestigd op Fazantlaan 10 te Bergeijk en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming Zorgondersteuning Jantien is gevestigd op Fazantlaan 14 te Bergeijk en is actief in de branche Thuiszorg.
Op 21 oktober 2019 om 15:03 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Fazantlaan te Bergeijk....
Bergeijk - BZO PRIO 2 : Ongeval materieel (INCI: 2) Scouting St Lambertus Fazantlaan Bergek : 225043 #Bergeijk #GMKOB...
De stichting Stichting Administratiekantoor Vastgoed Vosters is gevestigd op Fazantlaan 10 te Bergeijk en is actief in de branche Beheer van onroerend goed.
De onderneming MSRH B.V. is gevestigd op Fazantlaan 10 te Bergeijk en is actief in de branche Financiële holdings.
Op 13 juni 2019 om 22:09 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Fazantlaan te Bergeijk....
verleende reguliere omgevingsvergunning, Fazantlaan 2 in Bergeijk, verbouwen van een woning en he...
Ingekomen aanvraag omgevingsvergunning, Fazantlaan 2 in Bergeijk, verbouwen van een woning en het...
verleende reguliere omgevingsvergunning, Fazantlaan 2 te Bergeijk, kappen van 16 bomen
Ingekomen aanvraag omgevingsvergunning, Fazantlaan 2 te Bergeijk, kappen van 16 bomen
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bergeyk-Hof
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG